ÖVRIGT / Diverse / Kniv 5166356

nr 516 6356

Kniv

Orientalisk, längd: 36 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

800 kr

måndag 31 mars 2008
kl 17:52:08